Нещодавно на своїй Фейсбук-сторінці депутат фракції “Голос” Ярослав Юрчишин заявив, що керівництво “Голосу” викрало понад 1,3 мільйона гривень із держбюджету.

Депутат також наголосив на тому, що немає нічого спільного з цією партією, адже залишив її ще влітку.

“Уже всім зрозуміло, що в керівництві партії «Голос» настали часи хаосу та дилетантства, що переросли в узурпацію влади всередині політичної сили. Але красти гроші у тих людей, які вас же обирали до парламенту – чи це не межа ницості?
НАЗК знайшло певні нестикування у бюджеті «Голосу». Цьогоріч з держбюджету до казни Рудик і «Легітимного» має надійти 82 мільйони гривень. Це – річний бюджет партії. Втім, у ньому вже є щонайменше одна «дірка». На суму понад мільйон гривень!
В чому суть? 1 328 280 гривень «Голос» нібито сплатив за надані послуги ФОПам. От тільки ці послуги – вони, як чесне слово Железняка – відсутні! Для прикладу, більше півмільйона гривень партія виділила на моніторинг ЗМІ та пошук інформації. Але «здобуті» дані – це просто copy-paste матеріалів, опублікованих Громадянська мережа опора”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що напередодні національне агентство із запобігання корупції встановило, що партія “Голос” замовила в низки ФОПів послуги на понад 1,3 млн гривень, але у фінзвітності немає доказів надання цих послуг, адже партія єдина, яка відмовилася надавати звіт.
“Наприклад, партія перерахувала одному з підприємців 594 тис. грн за начебто виконані роботи із моніторингу ЗМІ та пошуку інформації щодо політичної активності партій, представлених у Верховній Раді”, – йдеться в повідомленні.
Печерське управління поліції ГУ НП уже відкрило кримінальне провадження. Фігурантам розкрадання державного бюджету загрожує до 5 років позбавлення волі, згідно з частиною 4 статті 159-1 Кримінального кодексу України.