«На злодієві шапка горить». У Петра Порошенка політична істерика через те, що таємне стало явним. Написав у своєму телеграм каналі Сергій Лещенко, коментуючи недавній пост Ірини Геращенко.

Відмітимо годину тому нардепка від ЄС на своїй сторінці у Фейсбуці написала:

“Європейська Солідарність наполягає на негайному прийнятті закону про колабораціонізм, інформаційну безпеку і постанову про припинення політичних репресій. Разом з Петро Порошенко презентували сьогодні ці ініціативи, пропонуємо розширити КК відповідними статтями, ввести кримінальну відповідальність за колабораціонізм, прописати відповідну термінологію в українському законодавстві, ввести поняття глорифікаціі і відповідальність за легітимізацію і просування наративів країни – агресора, заборону невизнання збройної агресії РФ і закриття в судовому порядку медіа,які брешуть про «громадянський конфлікт». Ми закликали всі фракції парламенту ( окрім п’ятої колони, звичайно) стати співавторами цих законів.”- зазначила Гарещенко.

Осторонь не зміг залишитись Сергій Лещенко, який зазначив:

Що Порошенко, будучи президентом, сім місяців (!) Саботував санкції проти каналів Медведчука. І не наклав їх навіть після поразки на виборах, коли пачками нагороджував і призначав своїх соратників на різні посади.

Тепер Порошенко перевзуватися в головного борця з каналами Медведчука, щоб перехопити у Зеленського цей переможний сюжет, який підтримують майже 60 відсотків поінформованих громадян України.