Для українців давно не новина, що народні обранці надають перевагу дорогим аксесуарам.

Так, Народний депутат Верховної Ради IX скликання засвітив дорогий наручний годинник під час чергового засідання парламентарів.

Цього разу відзначився екс-регіонал, нардеп від партії “Опозиційна платформа – За життя” – Віталій Борт.

Елітний аксесуар марки Cartier Ballon Bleu Chronograph men’s Watch коштує, як хороший автомобіль. Зокрема, ціна годинника становить 25 тис. 500 доларів. Їхній ремінець зроблений зі шкіри чорного алігатора. На циферблаті вказані римські цифри.

До слова, ще один нардеп-поціновувач також похизувався дорогим аксесуаром. Народний депутат від політичної сили “Слуга народу” Євген Петруняк похвалився наручним годинником майже за 8,5 тисячі доларів.

Неймовірно дорогий аксесуар побачив кореспондент “Апострофа” Олексій Гончаров, який сфотографував “іграшку” депутата в його ж руках.

Знімок був зроблений під час засідання українського парламенту 11 вересня.

На опублікованій фотографії народний обранець ретельно розглядає дорогий наручний годинник, вартість якого, в перекладі на українські гривні, досягає 130 мінімальних пенсій.

До речі, нещодавно спікер Парламенту Дмитро Разумков також показав в Раді елітний годинник – правда коштує він набагато дешевше, ніж аксесуар нардепа з ОП “За життя”.

Раніше 10 вересня колишній народний депутат Верховної Ради Надія Савченко оскандалилася своєю поведінкою у парламенті – роззулася й закинула брудні ноги на стіл.