Володимир Зеленський позбавив дипломатичного статусу українських нардепів

Володимир Зеленський скасував укази, які видав п’ятий президент України Петро Порошенко. А саме найближчих політичний соратників Петра Порошенка президент України Володимир Зеленський позбавив дипломатичного статусу – мова про нардепів Володимир Ар’єв і Артура Герасимова.

Про це стало відомо з указу №680 / 2019 “Про скасування деяких указів президента України”.

“Скасувати як такі, що видані безпідставно: Указ президента України від 18 травня 2019 №275” Про присвоєння дипломатичних рангів “в частині, що стосується присвоєння дипломатичного рангу Надзвичайного і Повноважного Посла В.Ар’єву і А.Герасимову”.

Обидва імені достатньо відомі в політичний колах, глава парламентської фракції “Блок Петра Порошенко” у Верховній Раді 8-го скликання Артур Герасимов мав дипломатичний ранг Надзвичайного і повноважного посла України в ОБСЄ. А народний депутат Володимир Ар’єв, член Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації, віце-президент ПАРЄ (2015 і 2018 роки), голова Комітету ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і ЗМІ – раніше мав дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла.

Нагадаємо також, Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо п’ятого президента України Петра Порошенка і колишнього міністра закордонних справ Павла Клімкіна.