Група російської піхоти намагалась скористатись каналізацію, щоб зайти в тил українців та напасти на Авдіївку. На виході на них чекала засідка українських військових. Окупанти потрапили у смертельну пастку.

«Спочатку росіяни намагалися напасти на український гарнізон в Авдіївці напряму, вже з жовтня. Коли це не вдалося в листопаді, вони вирішили обійти місто з півдня та півночі… По січню, коли і ця спроба не вдалася, росіяни відновили прямі атаки… Вони намагалися проникнути в місто з півдня, але зіткнулися з українським бункером ППО, перетвореним на справжню фортецю», — повідомляє одне із видань.

Там зазначається, що і ця спроба також була невдалою: російських загарбників, які просувалися через каналізацію в Авдіївці, чекали і атакували українські безпілотники.

Звітується, що, атакуючи Авдіївку, російські 2-А і 41-а загальновійськові армії до початку грудня втратили 13 000 убитими і пораненими. Передбачається, що втрати ЗСУ в 13 разів менші.

«Це не значно зсунуло лінію фронту навколо Авдіївки. Росіяни повільно наближаються до міста з півдня і рухаються на захід дорогою, розташованою далеко на північ від міста…. Не виключено, що після цього часу і всіх цих втрат російським польовим арміям вдасться витіснити український гарнізон з руїн Авдіївки… Але взяття міста росіянами важко буде вважати перемогою. Захоплення міста покращить лінію фронту, але в кращому випадку лише на кілька кілометрів на користь Росії», — констатує видання.