Збройні сили України розгромили елітну російську штурмову групу 15 окремої гвардійської бригади, зупинивши наступ окупантів.

Це сталося у межах найгарячішої точки фронту — на Авдіївському напрямку. Оперативну роботу по армії РФ сьогодні опублікувала в мережі 47-ма окрема механізована бригада ЗСУ.

«Сталося це завдяки успішним влучанням роти ударних БпЛА у взаємодії з легендарними екіпажами Бредлі», — підкреслили бійці.

Захисники обіцяють, що незабаром на українців чекає ще більше веселощів.

«Завтра – нове відео та ще більше ліквідованих російських окупантів», — ось такий дають анонс.

Додамо, що на Авдіївському напрямку російські війська змінили тактику бойових дій. Окупанти посилюють тиск на українських захисників, але ті тримають оборону.

Заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін повідомив про нові виклики на фронті. Ворог змінив тактику, але українські військові стійко тримають оборону, постійно відбиваючи атаки окупантів.

«Вони зараз тиснуть абсолютно по всій смузі навколо Авдіївки. Звісно, що тактика ворога змінилась, бо не можна воювати однаково в полі, в лісосмузі та в міській забудові», – пише військовий.

За словами Жоріна, хоч і характер дій відрізняється, проте загальна стратегія ворога залишається незмінною: воює величезна кількість піхоти, яку підсилює авіація, артилерія та інша техніка.

«Для нашої бригади з моменту, як нас завели на цей напрямок, в цілому мало що змінилось – ми постійно в боях: або відбиваємо штурми, або реалізовуємо власні контратакувальні дії», – додав заступник командира 3 ОШБр.

Попри часткову зміну тактики противника, українські захисники продовжують адаптуватися до нових умов ведення боїв. Відбиваючи штурми та реалізуючи контратаки, вони демонструють непохитну волю та готовність до захисту своєї землі.

До того ж, російські окупанти в районі Авдіївки продовжують просування з метою створенні навколо міста буферної зони безпеки. Військові РФ користуються дефіцитом боєприпасів ЗСУ.

Про це повідомив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко.

За його словами, буфер безпеки в Авдіївці може охоплювати півколо через села Степове, Бердичі, Семенівка, Орлівка, Тонечко та Північне.

“Сили та засоби РВВ на цій ділянці розподілені наступним чином. Орлівка — зі сходу та південного сходу населений пункт штурмують підрозділи 114-й ОМСБр 1 АК, 35-й, 55-й ОМСБр 41 ОВА, 21-й, 30-й ОМСБр 2 ОВА, а також 24 ОБр СПП; Степове — Бердичі — 30-а, 15-а ОМСБр 2 ОВА; Північне — 87 СП, 1-а ОМСБр 1 АК, 10 ТП 20 МСД; Очікувалося, що після захоплення Авдіївки, РОВ займуться перегрупуванням та відновленням сил. Натомість вони не стали компенсувати втрати, зазнані за час наступу на місто, а продовжили просування, користуючись вікном можливостей — дефіцитом артилерійських боєприпасів”, — розповів Олександр Коваленко.

Він також додав, що росіяни продовжують використовувати тактичну авіацію, завдаючи ударів, зокрема, по Орлівці — минулої доби окупанти здійснили 30 скидів КАБ, по Тоненькому — до 20 скидів.

Авдіївська локація залишається у питаннях застосування КАБ однією з найінтенсивніших.

“В умовах недостатньої артилерійської компоненти, ешелонованої оборони, а також протидії КАБам, у росіян зберігається ініціатива щодо просування як мінімум у межах так званої буферної зони”, — підкреслив Коваленко.

Раніше, командувач ОСУВ «Таврія» Олександр Тарнавський пояснював, що окупанти мають локальні успіхи на Авдіївському напрямку, але ситуація залишається динамічна та непередбачувана, що потребує постійної уваги та адаптації з боку українських військових.