Рада національної безпеки і оборони перенесла наступне засідання із 29 на 30 грудня через розширення президентом Володимиром Зеленським переліку питань, запланованих до розгляду.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці РНБО.

«У зв’язку з тим, що президент України Володимир Зеленський розширив перелік питань, які вносяться до порядку денного засідання Ради національної безпеки і оборони України, засідання відбудеться 30 грудня 2021 року», – йдеться у повідомленні.

Серед питань, запланованих до розгляду Радою національної безпеки та оборони на засіданні 30 грудня, – стан Збройних сил України, ситуація з коронавірусом, енергетика та реалізація президентської програми “Зелена країна”.

На уточнююче запитання, чи є в порядку денному передноворічнного засідання запровадження санкцій, джерело УП зазначило дослівно: “питання санкційної політики – на стадії вирішення щодо винесення на розгляд засідання”.

Нагадаємо, останнє засідання РНБО відбулося 10 листопада. Його головна тема – міграційна криза на білорусько-польському кордоні.

За його результатами Україна посилила охорону державного кордону силами Нацгвардії та Нацполіції.

Тоді ж Рада національної безпеки та оборони України запровадила санкції проти восьми фізичних осіб, причетних до відкриття дипломатичного представництва Нікарагуа на території тимчасово окупованого Криму.

До списку потрапили четверо громадян Нікарагуа і четверо – Російської Федерації.