За словами представника ЗМІ, представницький сьют в цьому готелі коштує нардепу щонайменше 75 тис гривень на добу.

День перемоги народний депутат та лідер партії "За життя" Вадим Рабінович провів у люксовому готелі на Мальдівах з російським бізнесменом Павлом Фуксом.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Василь Крутчак, передає Корупція.Інфо.

"Рабінович свято вірить в те, що його брехню ніхто і ніколи не розкриє. Наївний… Вчора (9 травня – Ред.) Вадим Рабінович нібито включився скайпом у ефіри двох Медведчуковських каналів – NewsOne і 112. Відео з готельного номеру нібито з Ізраїля. Закликаю журналістів просити докази його перебування у Ізраїлі саме в ці дні. Оскільки маю підстави вважати, що це попередній запис, або брехня депутата", – написав журналіст.

За його словами, 9 травня нардеп "вже був на Мальдівах у люксовому готелі".

"Він вилетів на курорт з Тель-Авіва після того як я викрив його на брехні нібито з "великою українською делегацією до Кнесета (парламенту Ізраїлю – Ред.)", – зазначив журналіст.

Як стверджує Крутчак, у парламенті країни ніякої делегації ніхто не бачив, а на власному відео Рабіновича крім нього самого нікого немає. Жодного кадру з середини ізраїльського парламенту теж не було, каже журналіст.

За його даними, оселився Рабінович в готелі One & Only Reethi Rah, розташованому посеред Індійського океану на одному з найбільших атол в 700 кілометрах на південь від Шрі-Ланки.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

"Представницький сьют в цьому готелі коштує Рабіновичу щонайменше 75 тис гривень на добу. Але платить не він сам, а його російський спонсор – бізнесмен Павло Фукс, один з забудовників Москви, який теж полетів разом з ним", – стверджує журналіст.