Журналісти дізнались про подвійне життя народного депутата Сергія Тарути. Виявляється, у свої 62 роки він примудрився завести коханку, яка на 25 років його молодша. Більше того, цього літа вона йому народила дитину — пише "Антикор", передає Корупція.Інфо.

За офіційною біографією Сергій Тарута живе з єдиною офіційною дружиною Ольгою, яка народила йому двох доньок. З початку збройного конфлікту на Донбасі родина переїхала до Києва. І в одному з нещодавніх інтерв’ю Тарута радо розповідав, що саме дружина є головною в його домі, поки він весь час проводить на роботі. Проте виявилось, що насправді Тарута вже більше року має інтимні стосунки «на стороні».

Молода пасія Тарути 1980 року народження. Вона доволі довгий час працює в «PinchukArtCentre».

З міркувань етики називати ім’я жінки в даному матеріалі не будемо, однак дещо цікаве з її спільного із Тарутою дозвілля все ж розповімо.

У грудні 2016 року він подарував їй квартиру в одній з найдорожчих новобудов Києва – на Печерських пагорбах, вартістю понад 15 млн. грн.

Як повідомили нам наближені до Сергія Тарути особи, квартиру на Звіринецькій нардеп подарував жінці як відкупні за те, що влітку вона народила йому дитину. Зараз молода мама з немовлям живе саме тут, а новоспечений татусь намагається відвідувати їх не рідше одного разу на тиждень.

Окрім дитини та квартири на Печерську Таруту зі співробітницею «PinchukArtCentre» пов’язують й спільні подорожі. З весни 2017 року в них було щонайменше три спільні подорожі. І це тільки ті, які легко відстежити.

У травні 2017 року Сергій Тарута поїхав з тоді вже вагітною жінкою до романтичної Венеції.

За даними телефонних з’єднань, кохана нардепа вилетіла до Італії ще наприкінці квітня. І була там протягом того самого часу, що й Тарута.

На її сторінці у Facebook можна знайти фото, де вона у Венеції з букетом квітів. Цю світлину від 5 травня жінка доповнила романтичним повідомленням: «Не думай ні про минуле, бо це приносить сум, ні про майбутнє, бо це приносить страх. Проживи цей момент із посмішкою і смаком віскі. Добре, що є поняття більш немислимі ніж відстані…». Як повідомило джерело, в момент, коли було зроблене фото, жінка вже була при надії.

Наступною спільною для Сергія Тарути та його молодої пасії подорожжю був вояж до США. Жінка відлетіла туди 10 червня і повернулась до Києва тільки у вересні. Ймовірніше за все, саме в цей період вона народила, тож дитина від Тарути має американське громадянство.

Сам же нардеп вилетів до США з аеропорту «Бориспіль» в той же день 10 червня. До вересня він навідається до Сполучених штатів ще щонайменше двічі.

Повернуться закохані у Київ одним рейсом 6 вересня 2017 року. Вочевидь, Сергій Тарута цього дня забирав з Америки жінку вже з дитиною.


 

 

 

 


 

В цьому будинку Тарута купив квартиру своїй коханці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Те, що він продовжує навідуватись до жінки, яка народила йому дитину, підтверджують фото, які вдалося зробити журналістам в середині грудня 2017 року. Тарута приїхав до будинку на Звіринецькій, 59, де він купив коханій квартиру, близько 10-ї вечора. І пробув там досить тривалий час.

 
Мерседес Сергія Тарути по дорозі на Звіринецьку, 59.

 
Місце, де був помічений Мерседес Тарути, сфотографоване вдень. Звіринецька, 59, ЖК «Тріумф».


Мерседес Сергія Тарути на парковці ЖК «Тріумф».

Згодом він поїхав до свого будинку у Солом’янському районі, де проживає разом із законною дружиною. На фото видно Мерседес, яким Тарута пересувається по місту. Номера автомобіля, поміченого біля Звіринецької, 59 та перед будинком на вул. Круглій, 3 – співпадають. Це одна й та ж машина.


Мерседес Сергія Тарути біля його будинку.

 
Мерседес Сергія Тарути біля його будинку.

Будинок, в якому Тарута проживає, зазначений в його декларації. Він зареєстрований на дружину нардепа Ольгу Таруту, як і земля під ним.

 
Дані з декларації Сергія Тарути.

 
Земельна ділянка під будинком Сергія Тарути. Дані з Кадастрової карти України.

Чи знає законна дружина Сергія Тарути, з якою він спільно проживає, про його другу сім’ю та маленьку дитину? Цілком ймовірно. Хоч молоду родину він і забезпечив дороговартісною нерухомістю, але від законної дружини все ж таки не пішов. Виходить так, що народний депутат просто дволика особистість, готова зраджувати як в особистому житті, так і в політичному. Може статися так, що свою новонароджену дитину він використає в якості прикриття, коли не захоче вказувати в електронній декларації певне майно. Чи можливо пан депутат вкаже у фінансовій звітності за 2017 рік нового члена своєї родини?

Олег Бойко

 

Популярне: “Ми не бідні, і нам допомагає…”: Дружина Саакашвілі розповіла, звідки у сім’ї гроші