Незаплямована репутація — ще не ознака чистої совісті. Відома російська жіноча блогерка Лена Миро, яка відома різкими випадами в бік політиків та зірок шоу-бізнесу, якось написала: «Ти можеш бути шльондрою, це допустимо. У деяких колах — це навіть вітається. Але недопустимо виглядати як шльондра». Репутація — понад усе, передає Корупція.Інфо
Також страх заплямувати репутацію часто дуже яскраво фігурує в англійських детективних фільмах. Англійці взагалі дуже турбуються про пристойність. Часом навіть більше, аніж це доречно. Еркюль Пуаро або міс Марпл часто розслідують справи, де злочин скоєно для того, аби врятувати добре ім’я впливової сім’ї. Герої з легкістю винищують один одного, тільки аби це все виглядало пристойно збоку.
Отож, знову про репутацію і пристойність. Цього чоловіка називають львівським «сірим кардиналом», адже підозрюють, що його вплив на життя міста насправді набагато більший, аніж здається на перший погляд. Йому належить інформаційне агентство «ZIK», футбольний клуб «Карпати», а також паливно-промислова група «Континуум». Український бізнесмен і політик Петро Димінський довгий час мав незаплямовану репутацію, незважаючи на те, що злі язики приписували йому участь в різних авантюрах. Хороший сім’янин, батько двох доньок, чесний підприємець — чого більше треба в країні, де сім’я стоїть на найвищому щаблі у ранговому списку цінностей?
Але минулого року усе змінилося. Сьогодні ми розповімо вам про найгучніший скандал, де фігурувало ім’я Петра Петровича Димінського, що перекреслив репутацію політичного діяча раз і назавжди. Боягузтво, яке Димінський проявив у цій ситуації, наклало на нього тавро, якого бізнесмен, мабуть, не позбудеться ніколи. Є злочини, які передбачають реабілітацію в очах закону, але не передбачають прощення в очах громадськості. А це, часто, набагато важливіше для публічної людини.
Почнемо з того, що Димінський розпочав свою кар’єру, не як підприємець чи політик, а як футболіст. Виступав за «Кривбас», а згодом і за «Шахтар». Паралельно зі спортивною кар’єрою працював у гірничій промисловості. Після завершення навчання, Петра Димінського скерували на роботу на шахти у Львівській області, недалеко біля Червонограду. Почавши із підземного гірничого майстра, Петро Димінський за 14 років пішов далеко у своїй кар’єрі — став директором шахти. Потім була робота на «Галметалі» та нафтопереробному комплексі «Галичина». До речі, він був співвласником останнього — Петро Димінський викупив 42% акцій, що було близько до контрольного пакета.
Влітку 2001 року Петро Петрович Димінський став почесним президентом футбольного клубу «Карпати».
Ніхто не знає точних розмірів статків Петра Петровича Димінського. У 2007 році журнал Фокус оцінив їх у 400 мільйонів доларів США, проте незважаючи на таку шокуючу цифру, Димінського не включили до списку найбагатших людей України. В 2012 році журнал Форбс Україна таки включив його до свого рейтингу. Хоча розмір статків Петра Петровича знизився майже удвічі. Цього разу йому приписали 170 мільйонів доларів США. А решта де? Криза, мабуть, з’їла. І не вдавилася.
18 серпня 2017 року Петро Димінський став фігурантом смертельної дорожньо-транспортної пригоди. У Львівській області, недалеко біля села Ямельня (Яворівського району), автівка Петра Димінського зіткнулася з іншим автомобілем. За його кермом була тридцятиоднорічна Наталія Тріла, яка загинула відразу ж, на місці ДТП.
Знайшлися очевидці, що стверджували, начебто бачили за кермом Мерседеса самого бізнесмена Димінського, проте сам політик не знайшов кращого виходу, як перекласти провину на свого охоронця. Андрія Борща, а саме так звуть охоронця, посадили під цілодобовий домашній арешт і висунули йому звинувачення.
За кілька днів після неприємної пригоди, Антон Геращенко повідомив новину, яка шокувала багатьох: зразковий Петро Димінський втік з України на приватному літаку. Для людей це стало незаперечним доказом його провини, але не для поліції. На фірми, котрі належать Петрові Петровичу, обрушилися з обшуками. Слідчі шукали зразки ДНК скандального бізнесмена. Провину його таки довели. У грудні минулого року був випущений ордер на арешт Димінського Петра Петровича, щоб обрати йому запобіжний захід, але не домашній арешт, як це було у випадку з Андрієм Борщем, а тримання під вартою. Але де зараз знаходиться одіозний політик — невідомо. Висувають версії, що він переховується за кордоном.
Отака сумна історія Петра Димінського. Чому сумна, запитаєте ви? Йому ж пощастило сховатися від правосуддя, хіба ні? Можливо, бізнесменові вдалося сховатися від поліції, але від власного сумління він ніколи не втече. Загиблу, на жаль, вже ніколи не повернеш. А що ви думаєте з цього приводу, любі друзі?