Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що був готовий підтримати лідера групи Океан Ельзи Святослава Вакарчука у разі його висунення на посаду президента.

Про це Зеленський заявив 18 березня на зустрічі з представниками бізнес-асоціацій.

"Я і ще один музикант, всі ми продемонстрували бажання щось зробити, піти в політику. Якби Слава був, я б поступився йому. Будь ласка, якщо ти віриш, якщо відчуваєш у собі сили, тобі не слабо — давай", — заявив він на зустрічі з представниками бізнес-асоціацій 18 березня.

Зеленський запропонував підтримати рейтингами, людьми, ідеями, додавши, що в суспільстві існує величезний запит на зміни.

У січні Вакарчук заявив, що не братиме участі в президентських виборах 2019 року.

За його словами, "в джинсах" він може зробити більше для країни, ніж "у краватці".

Протягом тривалого часу у Вакарчука як у потенційного кандидата на пост в президенти був досить високий рейтинг. Однак він ухилявся від прямої відповіді на питання про участь у виборах.

Варто додати, що політичний консультант штабу Зеленського,  Дмитро Разумков що він зробить у перші 100 днів президентства.

За його словами, перші 100 днів президентства Зеленського будуть непростими, оскільки у новообраного глави держави не буде серйозної підтримки в парламенті.

«Будуть ті законопроекти, які, як президент Зеленський зможе подати в першу чергу. Це закон про народовладдя, який сьогодні вже пишеться. Це зміни до Конституції щодо зняття недоторканності з усіх, разом із законом про імпічмент, разом із законом про відкликання депутата, як Верховної Ради, так і місцевих рад», – сказав він.

Одночасно з цим будуть вирішуватися кадрові питання. Претенденти на посади в Міноборони, в Генштаб, МЗС є, але рішення будуть прийматися на конкурсній основі.

Ще в першочергових планах команди Зеленського: «нульова» декларація і закон про податок на виведений капітал.

«Введення цих двох позицій дасть можливість істотно вплинути на економіку країни. Плюс, якщо говоримо про скорочення корупційної складової в бюджеті, обсяги її навіть ніхто порахувати не може. Хтось каже, що це третину, хтось каже, що це половина бюджету. Навіть в аргументації з МВФ це достатній механізм.

Нульова декларація дозволяє залучити в економіку країни ті гроші, які знаходяться або в кубушці, або в офшорах. І другий момент, це дасть можливість знизити цей провал, в тому числі корупційна складова», – резюмував Дмитро Разумков.