Російська армія продовжує намагатися захопити Бахмут (Донецької області), проте окупанти натрапили на запеклий опір українських “богів війни”.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив радник Офісу президента Олексій Арестович, коментуючи запеклі бої за населений пункт.

За його словами, російські окупанти кидають у бій переважаючі за чисельністю підрозділи, які складаються з кадирівців, найманців ПВК “Вагнера”, мобілізованих та зеків, проте вони розбиваються об позиції ЗСУ. Більше того, напередодні українські військові здійснили контратаку та відкинули російських військових, просунувшись уперед.

“Під Бахмутом з нашого боку воюють боги, а не люди. Найважчі бої, траншейна війна Першої Світової відпочиває.

Локальна кратна перевага противника в артилерії та живій силі, “Ахмат”, “Вагнер”, мобілізовані. Наші не просто вистояли – відкинули противника. Пройшли вперед”, – зазначив Арестович.

Зазначимо: раніше стало відомо, що ЗСУ вибили росіян з території асфальтового заводу в районі Бахмута на Донеччині.

Збройні сили України досягли успіху на Бахмутському напрямку – одній з двох ділянок фронту, де російські війська продовжували наступальні операції останнім часом. Visegrad 24 повідомляє у своєму Twitter-акаунті, що українським військам вдалося вибити найманців ПВК “Вагнер” на 2 км зі східних околиць Бахмута.

Уточнюється, що противника було вигнано з території промислового підприємства, відомого як асфальтний завод.

“Групі Вагнера знадобилося два місяці, щоб зайти сюди, а щоб вибити їх звідси – вистачило 48 годин”, – йдеться у повідомленні.