Останнім часом російські окупанти в Криму дуже активно будують укріплення, риють окопи, рови тощо, оскільки очікують, що незабаром ЗСУ розпочнуть операцію зі звільнення півострова. На думку військового експерта Романа Світана, будь-які дії росіян у Криму нагадують дії людей, які закриті у льоху.

«Ось ми зігнали всіх цих російських окупантів у льох і через цей люк можемо подивитися, скільки вони там ще зможуть прокопатися. Вони копатимуться, закопуватимуться, рухатимуться, доки у них сили не закінчаться. Руйнування Кримського мосту поставить крапку», – заявив полковник в інтерв’ю Юрію Бібіку для YouTube-каналу “Фабрика новин”.

Також Світан звернув увагу на те, що, швидше за все, ЗСУ вже мають певні сили та засоби для повної руйнації Кримського мосту. Питання лише у часі.

Підписуйтесь на телеграм – ВСІ НОВИНИ ТАМ!, а ми продовжуємо

“Якщо ми матимемо достатню кількість сил і засобів далекого ураження, то ми їх накриємо в Криму. Кримчани цього не розуміють. Але вони ще не були на лінії фронту. А коли почне щодня прилітати, то вони дуже швидко ухвалять рішення повертатися назад у свій Вороніж або туди, звідки вони приповзли», – спрогнозував експерт.

Також довгоочікуване звільнення півострова прокоментував радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк.

«У 2022 році ніхто не міг і подумати, що у 2023 році в Україні будуть всерйоз говорити про повернення Криму. Мовляв багато хто думав, що це історія на двадцять чи п’ятдесят років. Радник керівника офісу президента не раз говорив, що влітку 2023 року буде включатися з набережної Ялти. Запевняє, що його оптимізм ґрунтується на логіці війни», – сказав Подоляк.

Він стверджує, що українці точно, за дуже короткий час, з історичної точки зору це дуже мало шість місяців, чи п’ять, чи сім місяців, будемо знаходитись в Криму. Можливо, це занадто оптимістично, але це оптимізм, який є математично вивіреним. Я ще раз кажу, немає в Росії достатнього ресурсу, щоб втримати ситуацію. Логіка війни, абсолютно очевидна, і ми точно можемо проговорити реалії Криму на набережній в Ялті. І ми зможемо точно говорити про абсолютно ефективне майбутнє Криму.