Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може залишитися на посаді до парламентських виборів. Про це заявив представник штабу новообраного Президента Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «112 Україна».

Разумков назвав «Народний фронт», від якого міністра МВС подали на посаду, однією з ключових фракцій у коаліції.

У Зеленського вважають, що Аваков виконуватиме свої функції до виборів у парламент. Незважаючи на це, Разумков наголосив, що остаточно все покаже лише час.

"Я думаю, що якщо ми говоримо про Авакова, то Аваков був поданий, якщо я не помиляюся, за квотою Народного Фронту, а сьогодні Народний Фронт є фракцією, яка є однією із двох ключових фракцій у коаліції. Тому я думаю, що до парламентських виборів і до створення однієї або іншої… коаліції Аваков буде виконувати свої функції. Знову ж, час покаже. В Україні все так швидко змінюється, і ми це з вами прекрасно знаємо", – сказав Разумков.

Він також повідомив, що Зеленський озвучить перші кадрові призначення після церемонії інавгурації глави держави.

"Думаю, що перші кадрові пропозиції і законодавчі ініціативи навряд чи повинні звучати в день інавгурації, це не зовсім той момент, коли потрібно озвучувати ці речі. Але те, що це має статися в найближчому майбутньому після інавгурації, думаю, так", – поділився Разумков.

Також кращий друг Володимира Зеленського, Сергій Шефір відповів на запитання, кого новий президент вважає ефективним з команди Порошенка і готовий з ним працювати.

"Нам сподобалося те, що відбувалося з поліцією. Коли ми зустрілися з Арсеном Борисовичем, він нам прямо сказав: "Я взагалі не за вас, але робитиму все, щоб вибори пройшли чесно і відкрито", – говорить Шефір

Окрім цього варто додати, що бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що вважає за необхідне, щоб нинішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зберіг свою посаду.

"Він якийсь стабілізуючий фактор. Що б не відбувалося в країні, він як фундамент якийсь, у мене таке відчуття", – заявив Коломойський.

Коломойський сказав, що вважає Авакова найуспішнішим міністром і найменш скандальним за останні п'ять років, який створив працюючу реформу.

Він також вважає, що Аваков єдиний гідний міністр в нинішньому Кабінеті міністрів, і він повинен залишитися на своїй посаді в новому уряді.

"Я вважаю, що це найуспішніший професійний міністр за всі останні п'ять років. І найменш скандальний, практично не скандальний. І зробив реформу, сяк-так працює", – заявив бізнесмен.