Ситуація зі здоров’ям третього президента Грузії Михайла Саакашвілі, який утримується у в’язниці у Руставі та голодує 28-й день, погана.

В ефірі одного з українських телеканалів про це заявила нардеп від “Слуги народу” Єлизавети Ясько, передає УНН.

“Зустріч відбувалася через скло. Він не має право передавати листи, як мені сказали, я не маю права передавати будь-які листи. Ситуація з його здоров’ям погана, бо вже майже місяць (триває голодування — ред.). Він дійсно відмовився від медичного втручання. Ситуація така: є консиліум лікарів, який був створений цією владою і каже, що треба переводити до лікарні, щоб надавати якісну медичну допомогу”, — пояснила Ясько.

Вона зауважила, що це може бути приватна лікарня, в якій ув’язнені цієї в’язниці мають право отримувати допомогу, є контракт на послуги.

Саакашвілі, який утримується у в’язниці у Руставі та голодує, відмовився від будь-якої медичної підтримки. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Як відомо, Саакашвілі звинувачують у посадових злочинах. У двох справах йому заочно винесено вирок, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до трьох та шести років, інші справи перебувають у судовому розгляді. Крім того, МВС країни розпочало розслідування за фактом незаконного перетину кордону експрезидентом.

В свою чергу, всі звинувачення політик вважає політично вмотивованими. Після повернення та арешту Саакашвілі в Грузії відбуваються акції його прихильників.