У селі Кінські Роздори що у Запорізькій області коза травмувала кількох військових РФ, зачепивши їхні ж “розтяжки” з гранатами.

Курйозний випадок трапився в місцевій лікарні, розповіли в Головному управлінні розвідки. Усього на території медичного закладу в Кінських Роздорах розмістились 40 окупантів. Військові РФ встановили “кругову оборону” і по периметру лікарні розставили вибухові пристрої у вигляді “розтяжок”.

Окупанти пошкодували про це після того, як до лікарні завітала коза із сусіднього господарства. Перелякана тварина хаотично пересувалась територією і випадково “знешкодила” декілька гранат. Через це спрацювала ланцюгова реакція і кілька російських військових отримали поранення різного ступеню тяжкості. Чи залишилась коза живою після цього наразі невідомо.

Варто зазначити, що партизани заважають Росії зміцнювати контроль над окупованими територіями. Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW). ISW пише, що масова активність партизанів на окупованих територіях не дозволяє російській владі публічно підтримати “приєднання” цих територій до Росії.

Зазначається, що російська окупаційна влада в Старобільську Луганської області змушує людей до участі в колективних господарствах і змушує тих, хто працює в цій схемі, отримувати російське громадянство. Повідомляється, що активність українських партизанів, ймовірно, матиме адміністративні наслідки для Росії щодо того, аби запровадити російське громадянство на окупованих територіях.