25 січня отримала продовження скандальна історія з російською журналісткою-провокаторкою, яка усіляко намагалась дискредитувати українську делегацію в ПАРЄ.

Український журналіст Сергій Сидоренко відштовхнув Скабєєву від віце-спікера Ірини Геращенко, яку російська пропагандистка намагалась просто перекрикувати і відверто заважала працювати. 

А після того нардеп Борислав Береза плечима просто не пропускав Скабєєву до Геращенко.

Російські пропагандистські телеканали цю ситуацію перекрутили і представили по-іншому.

А також, історія отримала продовження скандалу

Рамзан Кадиров, голова Чечні, пригрозив українському нардепу Бориславу Березі. Зокрема написав, що за «образу» російської журналістки українського народного депутата – «якщо він належним чином не вибачиться перед Ольгою Скобєєвою, обов’язково знайдеться справжній чоловік, який його дістане і вліпить дзвінкий ляпас».

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нардеп Борислав Береза дав коментар та розповів, що українська делегація вже написала ноту і вони сподіваються, що акредитацію Ольги Скобєєвої як журналістки в ПАРЄ анулюють.

"На роботу української делегації акредитація російської пропагандистки ніяк не вплине. Вона хвора людина. А те, що Кадиров щось має до мене, то я можу сказати, що ті люди, які колись оголосили нагороду за мою голову, так поки її не зняли, – відповів Борислав Береза. 

Відзначимо, що інцидент стався після прийняття ПАРЄ резолюції, в якій українські моряки, захоплені прикордонними службами і ФСБ РФ в листопаді минулого року, були визнані військовополоненими. 

У документі також міститься вимога їх негайного звільнення.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко почала зачитувати російською мовою звернення до сімей російських військовослужбовців і інших російських громадян, які брали участь в бойових діях проти України, але були захоплені, і в даний час утримуються на українській території і включені в списки для обміну на українських військовополонених і політичних заручників в Росії.

"Українська сторона зверталася до Росії з проханням – заберіть своїх, віддайте наших", – сказала Геращенко.