Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що червневі надходження до держбюджету стали на 5,5% більше, ніж очікувалось, за його словами це означає, що почалася ефективна боротьба зі схемами на митниці.

Про це в суботу, 4 липня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

Прем’єр процитував міністра фінансів Сергія Марченка, який назвав великі надходження з боку податкових органів за червень результатом боротьби з тіньовими схемами та скрутками.

“Обіцяю, це тільки початок. Ми будемо і надалі знищувати тіньові схеми і в податковій, і на митниці”, – резюмував Шмигаль.

Нагадуємо:

Згідно з оперативними даними Держказначейства у червні надходження загального фонду держбюджету склали 112,7 млрд грн, при плані 107 млрд грн. Це також на 41,2 млрд грн більше, аніж в червні-2019 року.

Також Україна погасила усі борги перед шахтарями державних шахт. Майже 40 тисяч шахтарів вже мали отримати належну зарплату.

З такою заявою під час засідання уряду виступив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Питання зарплат українським шахтарям. Ще минулої п’ятниці Міненергетики виплатило додаткові майже 340 мільйонів гривень шахтарям. Це означає, що вперше за значний період у держави немає боргів перед шахтарями державних шахт, – сказав він.