Міністр соціальної політики України Андрій Рева сказав, що йому абсолютно не шкода мешканців “ЛНР» та “ДНР”, а також назвав їх “мразями”.

Про це він сказав у сюжеті BBC, присвяченому проблемам жителів окупованих територій.

“Всі хто був проукраїнський, ті виїхали. А той, хто хоче отримувати дві пенсії – там і тут, нехай потерплять. Мені їх не шкода абсолютно. Мені шкода тих солдатів і офіцерів з сім’ями, які вбиті там через цих мразей”, – повідомив Рева.

За словами міністра, для того, щоб жителі окупованих територій перестали страждати, має припинитися війна.

“Для цього окупанти повинні піти з території України”, – додав Рева.

Додамо, що у мережі, оприлюднена на Великдень заява топ-чиновника України, наробила чимало галасу. 

Українці, причому, все рівно, по який бік лінії розмежування вони живуть, обурені словами міністра. Хоча треба віддати належне українцям, вони не покривають чиновника лайкою. 

Цікаво, що в більшості випадків Реве рекомендують спробувати самому прожити нехай навіть на дві пенсії в місяць.

Багато також згадали, як цей міністр – причому, кілька разів поспіль! – говорив, що "українці занадто багато їдять". Людей цікавить, а чи не занадто багато їсть сам Рева? Може, це він від голоду так пухне? І у нього саме на грунті голоду помутніння сталося?

Журналіст ВВС Ольга Мальчевська, що готувала цей сюжет, каже, що в шоці від слів міністра.

Водочас зауважимо, що сам Рева заявляє, що не називав жителів ОРДЛО "мерзотою".

“Особисто я вважаю, що тим громадянам України, хто зі зброєю в руках воює проти власної країни, убиває наших солдат і офіцерів, платити пенсії неприпустимо. Саме цю категорію українських громадян я вважав, вважаю і буду вважати негідниками, які самі себе поставили за межі правового поля. Я вважаю негідниками тих наших співгромадян, хто заради подвійної пенсії сприяв окупації української землі, а тепер очікує на отримання російського паспорта разом з подвійною пенсійною виплатою, анонсованою окупантами”, – наголосив Рева, спростувавши раніше поширену інформацію, що він назвав жителів ОРДЛО “мерзотою”.