Екс-президент Литви Даля Грібаускайте впевнена, що окупація Криму та Донбасу укупі з війною – це помста Кремля Україні. Таку заяву вона зробила в інтерв’ю Яніні Соколовій, яке вийшло в ефірі українського “5 каналу”.

Грібаускайте зазначила, що одна з ключових цілей Росії у зовнішній політиці – це “тримати дуже близько в зоні своїх політичних, економічних і культурних інтересів” сусідні країни, зокрема Україну і Білорусь.

“Україна показала, що не хоче з цим миритися, українські люди показали на Майдані, що не хочуть миритися. І за це йде помста. Це війна, окупація Криму”, – поділилася думкою колишній президент Литви.

Вона вважає, що сьогодні режим в Росії добігає кінця свого існування.

“Авторитарні режими в кінці … стають більш агресивними, непередбачуваними і небезпечними. І Путін, і Лукашенко входять в цей період. Вони тримаються за владу, тому що без влади вони себе навіть не уявляють. Поки вони живі, вони будуть триматися, застосовуючи агресію і насильство, щоб залишитися … Історично ситуація дуже важка. Будуть жертви “, – підкреслила Грібаускайте.

Примітно, що екс-лідер Литви не стала відповідати прямо на запитання, чи є Путін вбивцею. На це вона лише сказала, що він відповідальний за все, що відбувається в його країні і що робить його країна.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.