Сьогодні секретар Ради національної безпеки і оборони вміло парував критику омбудсмена Людмили Денісової з приводу закону про олігархів:

У своєму інтерв’ю для “Радіо Свобода” він не стримався:

– Пані Денісова по захисту прав людини? По захисту олігархів. У мене когнітивний дисонанс. Кожного дня є знущання Російської Федерації відносно громадян України. Чому ж пані Денисова не відправляє … кожного дня в ті інституції, в які вона мала б відправляти? Її турбують олігархи? Вони турбуються за олігархів?! Коли президент Зеленський каже, що нам треба все це в якийсь спосіб довести, що це не має працювати в нашій країні, починається ґвалт: треба захищати олігархів! Люди добрі, ну що ж таке? Від чого ви їх ще будете захищати? От від чого ви хочете захистити олігархів? Якщо ви побачите, чи є в жодній партії напис в програмних речах «захист олігархічної економіки», то ви побачите, що цього немає. Так навіщо ви це робите?

Та під час форуму YES Brainstorming доповнив свою думку:

«Якщо у нас вже Денісова починає захищати олігархів, то я вважаю, що ми рухаємося дуже правильним шляхом»

З поправкою на те, що: 

«У кожного своє поняття про олігарха. Побачили — багата людина, у якої є статки, але вона їх чесно заробила, це одна справа. Але є інші випадки. І тут потрібні чіткі критерії, які будуть прописані в законі», — сказав Данілов.

І завершив:

«Список олігархів побачимо тоді, коли буде ухвалений відповідний закон».

Саме тому Малюська закликав нардепів розглянути законопроєкт про олігархів якомога швидше.

На все тому ж форумі він зазначив:

“Я думаю, що суспільство може так сприймати (як затягування, – ред.). Щоб наш народ не відчував того, що нібито його обманюють і процес затягується, я б рекомендував Верховній Раді ухвалити законопроєкт у другому читанні, попри те, що Венеціанська комісія буде його розглядати”