За підсумками можливої зустрічі президента України Володимира Зеленського та очільника Кремля Володимира Путіна, сподіватися на значні результати не варто.

11 вересня в Києві про це заявив другий президент України Леонід Кучма у коментарі “Сегодня” на полях форуму YES Brainstorming, передає “ДС”.

“Завжди переговори корисні, навіть якщо не дають результату. Особливо в тій ситуації, в якій зараз Україна перебуває. Але зараз мало хто вірить, що буде позитив від цієї зустрічі. Хоча б кілька питань розглянути і вирішити — хоча б з точки зору полонених — і то це позитив. На великі кроки, що Росія піде з Донбасу, я думаю надії немає”, — додав він.

Нагадаємо, раніше прессекретар глави російської держави Дмитро Пєсков заявив, що зустріч президентів Росії і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського цього року навряд чи можлива.

“Можна сказати, що жодна зі сторін не відкидає можливості такого спілкування, але при цьому по лінії адміністрацій президента — Офіс президента України і адміністрація президента Росії, — поки (сторони) далекі від того, щоб узгодити якийсь конкретний порядок денний такої можливої зустрічі”, — сказав Пєсков.

“У плані підготовки поки є істотні проблеми з визначенням кола питань, які могли б обговорювати”, — сказав Пєсков.

Він зазначив, що спілкування на вищому рівні має бути добре підготовлене і переслідувати певні цілі.