Радник ОП Олексій Арестович вважає, що удари по Криму продовжуватимуться. Про це він розповів під час прямого ефіру із Марком Фейгіним.

Він же зазначив, що на півострові та “бавовна” про які заявляли напередодні росіяни – це робота ППО.

Це все збиті засоби поразки. Ми не вразили ні вчора, ні сьогодні нічого суттєвого, на жаль, – повідомив він.

В той самий час він звернув увагу на те, що удари по Криму мали результат, оскільки ворог почав перекидувати свою авіацію з Криму на континентальну частину РФ.

На штаб флоту в Севастополі сьогодні бахнувся безпілотник, який вони “героїчно” збили. Він не ніс бойового зоря, був “спостерігаючим” безпілотником. Коли вони кажуть – що “втрат немає”, я навіть схильний їм вірити. Не було там нічого такого, що могло б завдати великих втрат – пробити дах, кілька поверхів. Але це означає, що сьогодні не було, а завтра можливо, – сказав радник ОПУ.

Арестович зазначив, що більшість із “засланих” на півострів об’єктів ведуть розвідку і не можуть суттєво нашкодити. Однак у майбутньому інформація, отримана за допомогою цієї розвідки, “буде використана”.

Потрібно розуміти, що в якомусь сенсі операція зі звільнення Криму вже почалася… Ось звільняємо вже. Кораблі звалюють, авіація звалює, громадяни Росії звалюють. Нормально, добре йдемо, – сказав він.

Також він зазначив, що нові вибухи і пожежі на низці об’єктів в окупованому Криму – це результати роботи російської системи ППО.

“Це все збиті засоби ураження. Ми не вразили ні вчора, ні сьогодні нічого істотного, на жаль”, – повідомив він.

За словами Арестовича, це логічно – після перших успіхів починається “протиборство снаряда і броні”. Він також зазначив, що ЗСУ можуть собі записати серйозний оперативний успіх – ворог вже почав перекидати свою авіацію з Криму на континентальну частину РФ.

“На штаб флоту в Севастополі бахнувся безпілотник, який вони “героїчно” збили. Він не ніс бойового заряду, був “спостерігаючим” безпілотником. Коли вони кажуть – що “втрат немає”, я навіть схильний їм вірити. Не було там нічого такого, що могло б заподіяти великі втрати – пробити дах, пару поверхів. Але це означає, що сьогодні не було, а завтра може бути”, – сказав радник ОПУ.

Арестович уточнив, що всі ці “заходи” ведуть розвідку, розкривають систему ППО, охорони аеродромів і отримані дані “обов’язково будуть використані”.

“Треба розуміти, що в якомусь сенсі операція зі звільнення Криму вже почалася… Ось, звільняємо вже. Кораблі звалюють, авіація звалює, громадяни [РФ] звалюють. Нормально, добре йдемо”, – сказав він.

Відповідаючи на пряме запитання, чи продовжаться удари, загоряння і “бавовни” в Криму, Арестович сказав наступне: “Ясна річ. Якщо взялися, то звичайно ж. Не будемо зупинятися, чого вже там”.

Коментуючи обстріли з боку росіян, він зазначив, що, на жаль, ті продовжать бити мирними містами. І, як він прогнозує, багато ударів доведеться пережити мешканцям Харкова.

Харків розташований близько до кордону із Росією. Від запуску ракет до попадання містом дуже короткий термін, – звернув увагу він.

Також Арестович зазначив, що близькість міста до кордону не дає нормально працювати ППО і багато ракет падають на місто.

За його словами, знизити інтенсивність вогню важко. Арестович закликав людей евакуюватися з Харкова та області.