Українські захисники з запеклими боями наблизились до основної лінії оборони ворога. Кожний метр у контрнаступі дається важко, оскільки російські загарбники набудували багато фортифікаційних укріплень та замінували тисячі гектарів.

Удень і вночі у повітрі ворожі “Орлани” та “Ланцети” полюють на нашу техніку. Однак наші оборонці рухаються та йдуть уперед до перемоги, йдеться в ТСН.

Зазначимо, що окупанти на Запоріжжі намагаються стримати наступ збройних сил. Колишній водій на прізвисько “Бетер” тепер вже понад рік воює у полях та посадках. Має важке поранення, але повернувся на фронт.

“Все прийшло саме собою, я в армії не служив, це вперше прийшов, коли батьківщина покликала. До всього звик”, – каже він.

Тут більшість бійців не мають бойового досвіду АТО, всьому вчились вже на передовій у ТРО. Бої дуже інтенсивні і важкі, усі території заміновані, а це ускладнює рух.

“Найбільше техніки ми втрачаємо через міни та дрони- камікадзе”, – розповідають бійці.

Н фронті замість масованого руху техніки у наступі рухається піхота, прокладаючи коридори у мінних полях. Вона долає у день від кількох десятків метрів до сотні, вибиваючи з посадок окупантів. Наших штурмовиків 24 на 7 підтримує артилерія.

“Банкір” – колишній директор паливної компанії, тепер у піхоті штурмує укріплення окупантів на Запоріжжі.

“Хлопці тренуйтесь фізично, шукайте можливість їздити на стрільби, освоюйте зброю, треба готуватись до цього, якщо не будемо готуватися, буде тяжко відстояти незалежність”, – закликає він.

Крок за кроком наші бійці долають ворожі укріплення наближаючись до основної ешелонованої лінії оборони – з підземними ходами, бетонованими дотами і суцільними мінними полями, за яку розгорнуться ще більш запеклі бої.