Морально-психологічний стан армії російських окупантів не дуже високий – вони не задоволені командуванням та забезпеченням.

На південь окупованої частини Херсонської області завезли 200 російських гвардійців, щоб придушувати бунти, які виникають серед росіян через невдоволеність командуванням. Про це повідомила керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі інформаційного телемарафону.

“Днями на окуповану частину Херсонської області було направлено десь 200 військовослужбовців росгвардії для того, щоб посилити тиск на місцеве населення й навести лад усередині підрозділів, де прокидається цей бунтарський дух”, – розповіла Гуменюк.

За її словами, морально-психологічний стан підрозділів окупантів не дуже високий – вони розгублені, мають бунтарський дух, вони не задоволені командуванням та забезпеченням.

Нагадаємо, що це далеко не перша практика російського командування у боротьбі з невдоволеністю окупантів. Нещодавно РФ також направила на Донбас спецпідрозділи, які мають ліквідувати бунти серед загарбників.