Між новими депутатами в парламенті, швидше за все, йде змагання за те, у кого крутіше наручний годинник

Журналісти не встигають зливати інформацію про дорогущі аксесуари нових парламентаріїв. І якщо в попередньому скликанні Раді дорогими речами особливо відрізнялися дружина екс-генпрокурора Ірина Луценко, Олег Ляшко, Ірина Геращенко, то зараз таких “кадрів” налічується поголовно.

Останній випадок – депутат Володимир Кальцев. Він “засвітив” свій годинник марки Breguet, який оцінюються в 3,4 мільйона гривень.

Таку суму нардеп відвалив за відомий швейцарський бренд Breguet Classique Complications 3657. Вартість на офіційному сайті цього годинника – 137 900 доларів. Слід зазначити, що в Україні ця сума становить 2174 мінімальних пенсій.

Володимир Кальцев представляє партію “Опозиційна платформа – За життя”, пройшов до парламенту за списками, під №24. У декларації народного депутата говориться, що він має великий бізнес з оборотом понад 50 млн гривень, а також кілька квартир і дач, в тому числі в окупованому Криму. Годинник марки Breguet внесений в декларацію нардепа.

Також напередодні повідомлялося, що позафракційний народний депутат Василь Петьовка показав в залі парламенту наручний годинник марки Rolex, вартість яких понад 15 тисяч доларів.