Ціль номер один! Масований удар - палає все: кінець вже близько. ЗСУ ввійшли в кураж - переможемо! | Корупція Інфо

Ціль номер один! Масований удар – палає все: кінець вже близько. ЗСУ ввійшли в кураж – переможемо!

Військовий експерт Олег Жданов розповів, скільки ще потрібно підривати Російські склади з боєприпасами і чи багато їх ще залишилося на окупованих українських територіях.

Як він наголосив у своєму YouTube-каналі, склади росіян завжди залишатимуться пріоритетною ціллю для ЗСУ.

“Боєприпаси – це ціль №1. Позбавлення передових частин боєзапасу – це основа успішного контрнаступу наших військ. І основа зниження боєздатності російських військ”, – зазначив Жданов. 

За словами військового експерта, “на жаль, там (у противника, – ред.) цих боєприпасів – бездонна бочка”. Адже СРСР “наклепав” дуже багато боєприпасів, а вони перейшли РФ.

Олег Жданов каже, що тепер російським військовим потрібно везти боєприпаси через Урал: це – час, це  – великі витрати у плані завантаження.

“Тому Російська Федерація вибирає боєприпаси в Білорусі”, – заявив він.

У ЗСУ величезна перевага – це угруповання на правому березі Дніпра, каже військовий експерт. 

Окрім цього, раніше повідомлялося, що українські захисники продовжують нищити опорні пункти та склади окупантів.

Про це йдеться у зведенні Оперативного командування “Південь”.

“Нашою армійською авіацією нанесено 2 удари по опорних пунктах ворога в Баштанському районі, а ракетно-артилерійськими підрозділами за результатами виконання вогневих завдань зменшено окупаційне військо на 1️5 рашистів, 1️ танк Т-72 та ще 4️ одиниці броньованої та автомобільної техніки”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, в Музиківці та Новій Каховці знищено 2 склади ворожих боєприпасів.

“Остаточні втрати ворога – дорозвідуються”, – зазначили в командуванні.

Російські окупанти просто не можуть убезпечити всі свої склади від ураження з боку ЗСУ.

Неефективна логістика завжди була для росіян великою проблемою. Про це розповів військовий оглядач Олександр Коваленко.

Красномовним доказом логістичних труднощів є паузи між обстрілами, у яких росіяни застосовують крилаті та балістичні ракети. Річ у тім, окупанти змушені звозити їх з усієї території росії, а це дуже складний та довготривалий процес.

Військовий оглядач пояснив, що ешелон з 350 тонами боєприпасів при використанні тактики вогневого вала можна використати менше ніж за добу. До прикладу, його женуть з Уссурійська – це 10 000 кілометрів

“Усі добре розуміють, що поки його дочекаються на передовому підрозділі, може війна закінчитися, або того підрозділу вже не буде”, – сказав він.

За словами Коваленка, окупанти не можуть перенести усі свої склади за 80 – 100 кілометрів від лінії фронту. Саме через досить неефективну логістику вони змушені тримати велику кількість складів у зоні ураження наших РСЗВ

“На Правому березі сьогодні розташована велика кількість малих, середніх та великих складів. Великі переважно розташовані на Правому березі Дніпра, щоб мінімізувати хоч би ураження з боку ствольної артилерії. Від реактивної вже не врятувати”, – зауважив військовий оглядач.

“Таких об’єктів дуже багато. Нам не вистачає РСЗВ, аби остаточно знищити їх за 2 – 3 дні”, – сказав він.

Як наголосив Коваленко, сьогодні ЗСУ доведеться докласти багато зусиль, аби знищити усі ці об’єкти. Але ситуація з контрнаступальними та оборонними можливостями у росіян вже значно погіршилися.

“Система управління та система забезпечення передових підрозділів рос окупантів вже працює неефективно. Її вже зруйновано”, – зауважив він.

Так, чим далі вони відтіснятимуть об’єкти критичного значення, такі як склади боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів, від лінії фронту – тим менше у них буде можливостей. Мовиться не лише про здійснення контрнаступ дій, а й про оборону.


Статті по темі