Повідомляється, що людина схожа на президента Росії Володимира Путіна провела вихідні в товаристві Олександра Лукашенка. Зокрема, говориться саме про двійника, якого буквально «довірили» Лукашенку.

Про це пише анонімний телеграм-канал Генерал СВР, який пов’язаний із кремлем.

Там зазначається, що Лукашенко здебільшого в курсі того, що відбувається в Кремлі.

«Звісно, він знає про авантюру з двійником після смерті президента. Попри всю послужливість і удавану повагу, що межувала з буфонадою, Олександр Григорович відверто знущався з двійника, щоправда робив це переважно наодинці», — йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що напередодні президентських виборів народу необхідно показати, що «Путін» не є світовим вигнанцем, а цілком має масу друзів, нехай навіть таких, як Лукашенко.

«Багатоденні зустрічі з білоруським президентом мають демонструвати «слов’янське єднання» і перспективи Союзної держави. Далі постійні контакти з лідерами ОДКБ, ЄАЕС, СНД та інших значних абревіатур заповнять прогалини в міжнародних контактах «президента» Росії, що має в підсумку створити образ сильного і впливового на міжнародній арені лідера», — повідомляє телеграм-канал.

Також стало відомо, що на минулих вихідних секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев начебто провів кілька консультацій та намагався отримати підтвердження прихильності до затверджених планів щодо передачі влади в Росії його синові Дмитру.

«Микола Платонович відверто паплюжив двійника останніми словами, називаючи дублера «позорищем» і запевняючи, що подальше використання «його» призведе до викриття і, як наслідок, краху системи. Тоді як Дмитро Патрушев буде надійною опорою для всіх, хто підтримує транзит і бачить у ньому гідного наступника», — написав телеграм-канал.