Українські військові потрапили в командний пункт росіян, який знаходився в готелі міста Хрустальний.

Збройні Сили України в результаті точного попадання по готелю в окупованому РФ Хрустальному (колишній Красний Луч) Луганської області в ніч на 24 липня знищили 100 окупантів РФ.

Як розповіли в Управлінні стратегічних комунікацій, українські військові потрапили в командний пункт росіян, який знаходився в готелі міста Хрустальний.

За оновленими даними СтратКома, в результаті попадання 100 росіян загинули, у відомства є “оптимістичні прогнози”, що кількість убитих зросте через травми.

Нагадаємо, ЗСУ ліквідували близько 2 тис. бойовиків з “ЛНР” і близько 8-9 тис. військовослужбовців Збройних сил Росії.

У Луганській області під час битв за Лисичанськ і Сєвєродонецьк українські військові знищили близько 11 тисяч російських окупантів.

Крім того, понад 20 тисяч російських армійців отримали поранення. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков в ході дискусії.

“За неофіційними оцінками росіян, в боях за Сєвєродонецьк і Лисичанськ загинули близько 10-11 тисяч окупантів”, – сказав глава Міноборони.

Він уточнив, що ЗСУ ліквідували близько 2 тис.бойовиків з “ЛНР” і близько 8-9 тис. військовослужбовців Збройних сил Росії.

Що стосується 20 тис. поранених загарбників, то з них близько 6,5 тис. – це важкі травми з подальшою ампутацією кінцівок.