Українцям повідомили, що їх очікує небувале збільшення заробітної платні

Середня зарплата в Україні вже перевищила 400 доларів в місяць на поточний момент, але українцям обіцяють можливе підвищення до 2800 доларів на місяць.

Український блогер Юрій Романенко опублікував в соціальних мережах цікаву інформацію про середню заробітну плату. У своєму пості він розповів про курс долара і перспективу заробітної плати в Україні.

Так, в публікації було відзначено, що на поточний момент середня зарплата українців складає більше 400 доларів на місяць. Єдине, що забули згадати, то це курс. За останніми даними долар зміцнився на позиції в 25 грн. Тому варто подумати, перемога чи це. Адже, якщо рахувати за курсом, який закладений в бюджеті – 29,4, то буде зарплата вже 340 доларів.

Але якщо іноземні інвестори виведуть свої активи з України, то курс долара може стати 40 і більше. А це означає, що зарплата складе 250 доларів. Якщо оцінити потенціал зростання зарплат в Україні при поточному зростанні, то до 2030 року вона буде 1200 доларів, що становить 511 доларів в цінах поточного року.

У публікації є кілька порад, що потрібно робити:

«Єдиний шлях зростання зарплат це:

– стимулювання через створення робочих місць

– створення найкращих умов для приходу інвесторів,

– через стимулювання розвитку підприємництва.

Якщо буде реалізований такий сценарій, за Стратегією 2030 року над якою працює UIF, в 2030 році середня зарплата буде вже $ 2800. (або $ 1260 в сьогоднішніх умовах країни)».

Якщо Україна не стане на шлях інтенсивного розвитку економіки, про гідний рівень заробітних плат можна не думати. Але новий Парламент має шанс все змінити в кращу сторону в країні. З поточною динамікою в 2025 році всі виїдуть за межі України, хто зможе працювати за межами країни. Можна тільки уявити країну, де є одні пенсіонери і чиновники, заявлено в публікації Романенко.