Президент Володимир Зеленський заявив, що його попередник Петро Порошенко досі вважає себе монархом України і він не може “забирати” або “давати” безвіз Україні.


Про це президент заявив під час візиту в Івано-Франківську область.

“Я не коментую заяви українських політиків про те, що не стосується їх повноважень. Тобто вони (українські політики) не можуть нам ні надавати, ні забирати безвіз.

Я знаю, хто поширює цю інформацію, мені відома ця політична партія, лідером якої є людина, яка до сих пір вважає себе монархом України, господарем України. Хоча, у цієї людини було 5 років, щоб відновити країну і показати, що він може зробити для свого народу.

Я на всю цю інформацію не звертаю уваги. У нас є нормальна комунікація з західними нашими партнерами. Я розумію, що мається на увазі з приводу складу комісії Спеціалізованої антикорупційної прокуратури “, – заявив Зеленський.

Повз цієї заяви не змогли пройти тг-канали.

Так Бородатая бабушка написала, що:

“Зеленський прокоментував маніпуляції Порошенка щодо анулювання безвізу.

Каже, “я знаю, хто поширює цю інформацію, мені відома ця політична партія, лідером якої є людина, яка до сих пір вважає, що він монарх і господар України”.

Володимире, так саме ви і ваша команда зробили все для того, щоб Порошенко так себе привільно відчував. І тепер все, що вам залишається – це критикувати його на своїх прес-брифінгах.

І це вкрай смішно, хоч і сумно “.

А ось тг-канал “Вістей” докладніше оцінили висловлювання президента.

“Дуже цікаву заяву зробив Володимир Зеленський, з приводу потенційного скасування безвізу для українців.

За словами президента, звинувачення у скасуванні головного козиря часів Порошенка – всього лише чутки, поширювані самим недомонархом.

“У нас нормальна комунікація з нашими західними партнерами. Вони сказали, що хочуть подивитися, щоб комісія дуже уважно працювала, прозоро працювала і прозоро відбирала майбутнього професійного керівника САП. Я повністю поділяю їх думки, повністю їх підтримую. Я знаю, хто поширює цю інформацію , мені відома ця політична партія, лідером якої є людина, яка до сих пір вважає, що він “монарх” України, “господар” України. Хоча у цієї людини було п’ять років, щоб показати і відбудувати Україну “, – заявив президент.

Дивна позиція у Зеленського. Можна навіть сказати, з ухилом в мазохізм. Тебе постійно намагаються підставити, поширюють чутки і брехню, публічно витирають ноги об провладну партію і особисто президента, справи відкриваються регулярно, але жодній не дають ходу.

Велика частина країни повірила в вирок, але надії з кожним днем ​​тануть все більше. Може бути, пора вже “закрити це питання”?