Після успішного українського наступу в Харківській області кривава війна, яку розв’язав Владімір Путін, перемістилася просто на поріг Росії.

 Нанесення ударів по військовій інфраструктурі, яка не розташовується на території України, саме для захисту нашого цивільного населення, є абсолютно законними діями, не є порушенням міжнародного військового права.

Відкидання окупантів за межі українсько-російського кордону не призведе до того, що російська армія перестане обстрілювати зі своєї території міста України.

Противник повинен розуміти, що кордон ‒ умовна лінія на землі, а об’єкти, знищення яких здатне ліквідувати загрозу життю і здоров’я наших громадян, є абсолютно законними цілями. Про це заявив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телевізійного каналу Freedom.

За його словами, мова йде про окремі удари по базах і позиціях російських окупантів, з яких ведеться обстріл української території ‒ не тільки в Бєлгороді, але і в інших місцях, де вони будуть виявлені.

Наші союзники про це говорять відкрито.

Підтвердженням цьому є передача артилерійських боєприпасів Excalibur калібром 155 міліметрів, які можуть завдавати ударів на відстані до 60 кілометрів, і які призначені для високоточного знищення окремих об’єктів, тих же систем ППО C-300, і для нас не важливо, де вони знаходяться.

Україна, маючи достатньо коштів, може забезпечити буферну зону на відстані 300 кілометрів від свого кордону.

Росіяни почали гостро і напряму відчувати вплив війни. І це створює додатковий тиск на Владіміра Путіна.