18 травня, вже в цей четвер, на запит країни-агресорки Росії відбудеться засідання Ради Безпеки ООН, яке обговорить постачання західної зброї Україні.

Про це передають джерела українських ЗМІ у Нью-Йорку.

«Небензя (постпред РФ при ООН Василь Небензя, — ред.) – знаряддя воєнних злочинів – вимагає скликати на цьому тижні засідання Радбезу ООН, щоб «засудити» постачання нашими союзниками і партнерами зброї силам оборони України, — написав у Твіттері постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. — Російський режим буде покараний, а з ним і його висип — лаврови, небензі, подлянські», – заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, маючи на увазі Дмитра Полянського, заступника постпреда РФ при ООН.

За словами Кислиці, «російський імперіалізм не зупиниться сам по собі», він має бути і буде переможений.

«Наші сили оборони захищають цивільне населення, — додав він. — Це зводить з розуму російську владу, а Небензя, співучасник воєнних злочинів, скликає засідання Радбезу ООН щодо постачання зброї в Україну».

Засідання розпочнеться о 22:00 за Київським часом.

Додамо, що Комітет із закордонних справ Палати представників Конгресу США проголосував за резолюцію про створення спеціального трибуналу для Росії.

У резолюції конгресмени наголошують на порушенні Росією статей Статуту ООН та наголошують, що безпрецедентне повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну досягло критичної точки, що вимагає негайних і рішучих дій з боку міжнародного співтовариства.