Під будинок Петра Порошенка у Козині прибули нові групи мітингувальників. Наразі приїхало ще близько 60 молодиків.

Як зазначає Рубрика, вони не стали спілкуватися за народними депутатами котрі хотіли дізнатися у них причини “народного обурення”.
У поліції зазначають, що станом на 12:00 серйозних порушень правопорядку не зафіксовано.

“Наразі публічний порядок в Козині забезпечують понад 80 працівників Обухівського районного управління поліції, поліції діалогу та спецпризначенців. На місці події перебуває керівництво ГУНП в Київській області та керівництво Обухівського РУП”, – зазначають правоохоронці.

Телеграм-канал Таємниці Депутата прокоментували цю ситуацію.

“Порошенко не спить другу ніч. Активісти і ветерани прориваються до його вілли, щоб набити обличчя за заробіток з Медведчуком на крові, торгівлі вугіллям з бойовикам і росіянами в 2014 році, фінансову допомогу окупантам. Вся надія Порошенко тепер на поліцію, шансів залишити віллу мало. Впевнені, що поліція захистить Петю”,-написали на каналі.

Нагадаємо, що у селищі Козин біля будинку народного депутата, п’ятого президента України Петра Порошенка 9 жовтня відбулися дві акції, між учасниками відбулися сутички.

Про це повідомила поліція Київщини. Правоохоронці стверджують, що учасники акції кілька разів намагалися почати штовханину, але її одразу припиняли. А назагал минулося без суттєвих правопорушень. На акції були присутні понад 60 поліцейських і спецпризначенців.

Які саме організації брали участь в акціях і які “різні погляди на ситуацію в країні” вони представляли, поліція не уточнює.