Росіяни готуються до втечі з півночі тимчасово окупованого Криму, зокрема з Армянська, де вони замінували хімічний завод “Кримський титан”.

Про це повідомляє Центр нацспротиву.

“Росіяни віддали розпорядження окупаційним адміністраціям на півночі тимчасово окупованого півострова щодо підготовки “евакуації”, – йдеться в повідомленні.

Так, загарбники формують списки мешканців, яких примусово вивезуть углиб півострова або на територію РФ.

“Зокрема, за інформацією від кримського підпілля, відповідна підготовка вже відбулась у м. Армянськ”, – розповіли в ЦНС.

За даними підпілля, першочергово вивезуть представників окупаційних адміністрацій та їхні сім’ї, а також техніку й документи.

“Водночас росіяни вимагають списки матеріально-культурних цінностей, які вони планують викрасти до РФ”, – додали в Центрі.

Нагадаємо, раніше голова Херсонської ОВА Прокудін повідомляв, що окупанти замінували хімічний завод “Кримський титан” на тимчасово окупованому півострові.

“За даними Сил спротиву, росіяни готують чергову провокацію на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму. Вони завезли на територію заводу “Кримський Титан” вибухівку і мінують територію. Ймовірний вибух спричинить викид в атмосферу тисяч тонн отруйних речовин призведе до смертельної небезпеки людей і довкілля”, – сказав чиновник.