У росії заявили про нібито попередження замаху на пропагандиста Соловйова – у замовленні звинуватили СБУ.
 У “замовленні вбивства” вже звинуватили СБУ.

Президент РФ Володимир Путін, а потім і ФСБ РФ заявили про затримання “неонацистів, які готували вбивство” відомого російського пропагандиста Володимира Соловйова.

Дослівна маячня спецслужб РФ: “ФСБ спільно з СК затримано групу членів забороненої в Росії неонацистської терористичної організації “National Socialism/White Power”* (“Націонал-соціалізм/Біла сила, влада”*) — громадян Росії, які планували за завданням Служби безпеки України вбивство громадського діяча, відомого журналіста Володимира Соловйова”.За твердженням російських силовиків, під час обшуків у затриманих “вилучили саморобну вибухівку, вісім “коктейлів Молотова”, шість пістолетів Макарова, обріз мисливської рушниці, гранату РГД-5, понад тисячу патронів різного калібру, наркотики групи, націоналістичну літературу та атрибутику”.

“Члени злочинної групи дають свідчення про підготовку вбивства Соловйова, після якого вони планували втекти за кордоном”, – заявили у ФСБ.

Повідомляється, що головне слідче управління СК РФ навіть начебто відкрило кримінальну справу.
Про “запобігання замаху на відомого російського журналіста” заявив і Путін на розширеній колегії Генеральної прокуратури РФ.

При цьому він заявив, що “напад готувався за вказівкою з Києва”.
Нагадаємо, 14 березня Личаківський районний суд Львова заочно заарештував Володимира Соловйова. Держбюро розслідувань повідомило йому про підозру у публічних закликах до зміни державного кордону України, що призвело до тяжких наслідків – загибелі людей.