Якщо раніше Росія як імперія визначала долю України, то тепер Україна як частина Європи визначатиме долю Російської імперії. Так, через триста років історія перевертається з ніг на голову.

На цьому наголосив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Якщо до цього росія як імперія визначала долю України від Європи, то тепер Україна як частина Європи визначатиме долю російської імперії. По суті, триста років історії перевернуться вгору дном», – заявив Кулеба.

За словами глави МЗС України, у минулому російську імперію створили французи, німці та українці. І тепер треба спільно вирішити, що робити з нею далі.

При цьому у своєму відеозверненні він наголосив, що його думка не є офіційною позицією України.

Водночас Кулеба зазначив, що росія запам’ятає, як світ відзначить роковини її повномасштабної агресії проти України.

Очільник МЗС зазначив, що в ООН та інших міжнародних організаціях 23-24 лютого основною темою обговорень беззаперечно буде роковини нападу РФ на Україну. За його словами, у ці дні “в Нью-Йорку відбудуться великі події”.

“Буде багато важливих політичних сигналів, будуть рішення щодо санкцій, зброї, будуть символи єдності, і це відбуватиметься на всіх рівнях. Росія запам’ятає, як світ відзначить роковини її повномасштабної агресії проти України”, – заявив Кулеба.