На позачерговому засіданні Верховної Ради 13 квітня депутати голосуватимуть за законопроєкти без обговорень, за винятком змін до бюджету і проєктів постанов про скасування рішення про відкриття ринку землі.

“Швидше за все, питання бюджету буде обговорюватися і питання про скасування постанов. Інші питання: була домовленість голосувати без обговорень з тим, щоб якомога швидше їх розглянути, прийняти, щоб вони почали працювати як закони на користь українського народу”.

Разумков нагадав, що в Раді зареєстрували 13 проєктів про скасування рішення про обіг земель сільськогосподарського призначення, що дозволяє запустити ринок землі. Ці постанови блокують підписання законопроєкту.

Спікер Ради також додав, що нових випадків захворювання на COVID-19 серед народних депутатів немає, але є частина таких, які перебувають на самоізоляції, бо мали контакти з хворими.

Разумков відзначив, що деякі хворі нардепи вже одужали, і висловив надію, що найближчим часом вони повернуться на роботу.

Окрім того, Спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що ще ніколи не було бюджету, який би влаштовував усіх.

“Я, мабуть, ніколи не бачив бюджету, який би влаштовував всіх. І коли я був поза межами парламенту, і коли я працюю в парламенті. Я думаю, що і ви як журналіст так само ніколи не бачили, щоб вийшли всі фракції, сказали: “Бюджет ідеальний, тепер будемо жити, як у раю”. Такого ніколи не було”, – сказав спікер.

Разумков припустив, що голосів цього разу має вистачити.

“Зараз говорити про остаточне рішення і фракцій, і депутатських груп, і позафракційних депутатів поки зарано, оскільки я ще раз хотів би зазначити, що буде ухвалюватися остаточне рішення на комітеті, колеги будуть доопрацьовувати той проект закону, який є, і сподіваюсь, що максимально будуть враховані позитивні пропозиції, які були до нього надані”, – додав спікер.

Зазначимо, Верховна Рада навіть в умовах карантину не припиняє роботи, і те, що парламент менше збирається у сесійній залі, не впливає на якість його роботи.

На цьому наголосив Голова ВР Дмитро Разумков на брифінгу після наради з керівниками парламентських фракцій і груп.

“Верховна Рада працює. Працюють комітети, працює керівництво Верховної Ради, працюють народні депутати, багато народних депутатів працюють, допомагають громадянам у своїх округах. Тому це також звичний режим Верховної Ради України. Ми менше збираємось у залі, це правда, але це зовсім не впливає на якість роботи законодавчого органу України в цілому”, – сказав Разумков.