Колишній заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе переніс важку форму коронавірусної недуги COVID-19.

 

Він провів місяць у лікарні, зокрема два тижні в реанімації. Про це Сакварелідзе розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

“Переніс важку форму Covid-19, провівши місяць у лікарні, включно з двома тижнями в реанімації”, – йдеться в повідомленні.

Сакварелідзе висловив подяку всім медпрацівникам, які своїми зусиллями буквально витягли його з вкрай важкого стану”.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, отримав багато листів і смс з питанням “куди ж я пропав”. Як людина, яка сама тільки що перенесла важку форму коронавірусу, провівши місяць в лікарні, включно з двома тижнями в реанімації, хочу в першу чергу висловити глибоку подяку всьому медичному персоналу і лікарям, які своїми зусиллями буквально витягли мене з вкрай важкого стану. У цей нелегкий час ви – справжні герої! А також спасибі всім моїм близьким і друзям, які були поруч і допомогли подолати ще одну нелегке випробування. Хочу побажати всім, хто зіткнувся з цією жахливо підступною хворобою, сил і швидкого одужання», – розповів він.

Сакварелідзе побажав усім, хто зіткнувся з коронавірусною інфекцією, сил та швидкого одужання, й окремо звернувся до лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка також інфікована Covid-19.

«Юлії Тимошенко, особливій жінці, щиро бажаю якнайшвидшого одужання. Ви сильніші за хворобу і її теж обов’язково переможете», – написав він.

Нагадаємо, 23 серпня, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та кілька членів її родини захворіли на коронавірус. Пізніше інформацію підтвердила прессекретар Тимошенко Марина Сорока, яка додала, що стан політика оцінюється як важкий.

Як зазначається, Юлія Тимошенко має важку форму коронавірусу, у неї висока температура тіла до 39 градусів. Де інфікувалася очільниця «Батьківщини», невідомо. Разом із Тимошенко на коронавірус захворіли і її дочка Євгенія Тимошенко разом з чоловіком – Артуром Чечоткіним.

«Так, на жаль це правда. Тест показав, що у Юлії Володимирівни Covid-19. Стан оцінюється як важкий. Температура до 39. Бореться», – написала прессекретар Марина Сорока.

У світі станом на ранок 27 серпня понад 24,3 млн людей заразилися коронавірусом. Загалом з 24 332 280 осіб 829 666 людей померли, 16 873 307 – одужали. 1% або 61 566 хворих у світі перебувають у серйозному або критичному стані.

Лідерами за кількістю хворих на Covid-19 у світовій статистиці є США (6 000 365), Бразилія (3 722 004), Індія (3 307 749) та Росія (970 865).