На Донецькому напрямку зараз ведуться вкрай тяжкі бої, зокрема, найбільш загострена ситуація біля Бахмута. Проте Збройні Сили України успішно відбивають атаки ворога, зокрема нещодавно відпрацювали по ворогу в районі Бахмута. Саме тому майже цілий взвод російських найманців загинув на війні в Україні.

Про це на брифінгу 17 листопада розповів начальник служби Департаменту планування застосування Головного управління Нацгвардії Олександр Мудренко.  

За його словами, ворог продовжує спроби наступу в Слов’янському, Сіверському та Донецькому напрямках. Біля населених пукнтів точаться тяжкі бої, проте силам оборони вдається утримувати позиції та навіть дещо посувати ворога.  

Так найманці зі складу приватних військових компаній намагались штурмом прорвати позиції наших підрозділів на східній околиці Бахмута. Але всі зусилля були марними, 
– розповів Мудренко. 

Полковник пояснив, що військові бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка дали ворогу гідну відсіч. І внаслідок запеклих боїв окупанти втратили майже цілий взвод. Також відомо, що отримала поранення майже вся рота противника. 

Та це не всі хороші новини від наших захисників. Окрім того, під час спроби штурму ворогів, Слов’янський полк Нацгвардії взяв у полон 3 найманці терористичної організації так званої квазіреспубліки на Донбасі.