Стало відомо ім’я полковника країни-агресорки Росії, який віддавав накази своїм підлеглим бомбардувати драмтеатр, пологовий будинок і дитячу лікарню в Маріуполі – це 41-річний Сергій Атрощенко. При цьому виявилося, що сам він родом з міста Овруч Житомирської області.

Ім’я окупанта, який вчиняв воєнні злочини проти українців, вдалося встановити українській команді “Кібер Спротив”. Дані оприлюднила волонтерська спільнота Inform Napalm.

Зазначається, що Сергій Атрощенко – командир в/ч 75387, 960-го штурмового авіаційного полку РФ. Його авіаполк дислокується на аеродромі на околицях міста Приморсько-Ахтарськ Краснодарського краю на березі Азовського моря.

У розвідувальній спільноті зазначають, що Атрощенко народився в Овручі на Житомирщині, а потім жив у російському місті Липецьк. Зараз він проживає в елітній квартирі в російському місті Приморсько-Ахтарськ, яка розташована в 350 метрах від набережної.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко написав у Telegram, що саме Атрощенко віддавав накази бомбардувати Маріуполь.

“Вбивцю маріупольців номер один встановлено. Того, хто надавав накази та контролював бомбардування драмтеатру, пологового будинку і дитячої лікарні”, – написав Андрющенко.