Верховна Рада України збереться 25 або 26 березня на позачергове засідання, де голосуватиме за введення надзвичайного стану та пакет економічних законів через коронавірус.

Про це OBOZREVATEL повідомило джерело в “Слузі народу”. За його словами, всього на розгляді у народних депутатів будуть три основні питання.

“Перше – введення НС через COVID-19. За такий варіант активно виступають Міністерства внутрішніх справ та охорони здоров’я. Друге – секвестр бюджету, скорочення витрат. Третє – пакет стимулювальних заходів, щоб ситуація в економіці та соціальній сфері не вийшла з-під контролю”, – підкреслив співрозмовник.

Кабінет міністрів у найближчий час прийме пакет рішень для підготовки секвестру бюджету та введення надзвичайного стану. Це стане прямою підставою для скликання позачергової сесії, де нардепи і винесуть питання на голосування.

Також у “Слузі народу” готують пакет соціальних і економічних законів, які після реєстрації у парламенті відправлять до профільного бюджетного комітету. Тільки після цього у спікера Дмитра Разумкова з’являться підстави скликати позачергове засідання.

До слова, керівництво монобільшості пообіцяло заздалегідь повідомити нардепам про таке рішення, за 48 годин. Саме тому парламент зібратися 23 або 24 березня не зможе.