Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, планує провести цього тижня зустріч у Вашингтоні з законодавцями з Республіканської партії. Там він має намір спонукати їх продовжувати допомогу Україні.

Борис Джонсон хоче виступити в приватному республіканському клубі, розповів конгресмен Джо Вілсон, який є членом комітету Палати представників з закордонних справ. За словами сенатора Тодда Янга, колишній британський прем’єр хоче зустрітися з групою сенаторів-республіканців.

Експрем’єр порушить питання необхідності єдності та підтримки Заходу для України. Ще він має намір обговорити, що ще можна зробити проти російської загрози. Зустріч може пройти в середу в аналітичному центрі Atlantic Council.

У нижній палаті Конгресу республіканці тримають лідерство. Деякі з них висловлювалися за припинення військової допомоги Україні.

Також нещодавно Борис Джонсон висловив свою думку щодо допомоги Україні.

“Немає жодної причини відкладати допомогу Україні”, — експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон в Українському домі у Вашингтоні.

“Я хочу донести у Вашингтоні, що немає жодної причини відкладати допомогу. Наші українські друзі мають отримати усе, що потрібно, щоб вигнати росіян з усієї території України якомога швидше. Щоб це сталося цього року — 2023. Закінчімо цю катастрофу якнайшвидше”, — наголосив Джонсон на спільній пресконференції із українським послом у США Оксаною Макаровою.

Джонсон закликав відмовитися від хибного підходу “не надавати Україні певні озброєння, щоб не провокувати ескалацію”.

“Коли ми говорили, що не маємо надавати певний тип зброї через ризик ескалації, досвід показав, що це була помилка.
Мій головний аргумент: продовжуймо обговорення. Але не відкладаймо. Це життєво важливо, щоб Україна отримала техніку, яка їй необхідна, якнайшвидше”, — цитує Джонсона “Голос Америки”.

Як відомо, Борис Джонсон на постійній основі допомогає Україні на міжнародній арені. Він став народним улюбленцем і не дарма, адже українцям дуже потрібна допомога у війні із країною-терористкою. А саме це він і робить для нашої перемоги.