Російські загарбники вже мобілізували на Луганщині 654 студенти, близько 300 з яких воюють й надалі. Про це повідомляє місцева обласна військова адміністрація.

«Попри заяви окупаційної влади, більшість мобілізованих ними на захоплених територіях студентів не демобілізовані», – йдеться в повідомленні.

У той же час, аби посилити тиск на місцеве населення, росіяни хочуть залучити на окуповані території додаткові 105 тисяч «правоохоронців», набираючи їх з колишніх міліціонерів та рядових колаборантів. Сподіваються, що це змусить населення мовчати.

Крім того, днями, росіяни влаштували у Лисичанську щось схоже на свято, відкриваючи в місті пункт обігріву. Не в жовтні, та навіть не в грудні – наприкінці березня.

Як відомо, російські загарбники створили у цивільній лікарні міста Старобільськ Луганської області військовий шпиталь для поранених

Про це інформує Центр національного спротиву.

“В окупованому Старобільську окупанти дісталися до хірургічного відділення КНП “Старобільської багатопрофільної лікарні”, – пише відомство.

Повідомляється, що місцеві жителі, зокрема пенсіонери не можуть проходити навіть звичайне обстеження здоров’я у новоствореному “госпіталі”.