Російський диктатор Володимир Путін може піти на крайні заходи, щоб добитися паузи у війні, яка йому зараз дуже потрібна. Заради цього глава Кремля може скликати Раду безпеки Організації Об’єднаних Націй і на ній виступити з вимогою оголосити у війні перемир’я та розпочати мирні переговори. А все тому, що Путіну та російським окупантам зараз критично потрібен “перепочинок” у війні.  
 

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю “Обозревателю”. 

За його словами, така пауза потрібна російському диктатору, щоб перегрупувати війська, підтягнути резерви і сформувати 500-тисячне угруповання для нового наступу на Україну. І Путін готовий заради цього піти на крайні заходи. 

“22 лютого Путін звертається до Федеральних зборів, а на 24 лютого, на річницю вторгнення, Путін вимагає зібрати Раду безпеки ООН по Україні. Найімовірніше, на цю Раду представник Росії вийде з вимогою негайного тимчасового припинення вогню та початку переговорного процесу”, – припускає експерт. 

Проте план диктатора РФ не вдасться, якщо США застосують своє право вето, каже Жданов. 

Також він нагадав про озвучену днями заяву німецького канцлера Олафа Шольца про те, що переговори між Україною і Росією можливі лише тоді, коли країна-агресорка РФ виведе свої війська з України. 

“Сподіваюся, російському представнику так і скажуть: добре, окей, виводьте війська з території України – тоді так, припинення вогню, і ми сідаємо за стіл переговорів”, – зазначає експерт.