Екснардепку Тетяну Чорновол обурив арешт Сергія Пашинського.

Про це вона написала у Facebook.

Чорновол зазначила, що нібито “Пашинського арештували під аплодисменти українського народу, який повірив у брехню”.

Такий менталітет українців, що визнання можна отримати лише від ворогів. Яскравий приклад цьому – арешт Сергія Пашинського під аплодисменти народу.

Відома мудрість: «Скажи, хто твої вороги, і я скажу, хто ти». Пашинського 5 років розпинали всі ЗМІ і народ повірив в брехню. Але спитайте себе, хто такий насправді Пашинський, якщо його арешт – це помста Портнова, Януковича і Путіна. Чи багато тих, хто може похвалитися такими ворогами? Портнов став ворогом за те, що Пашинський домігся конфіскації в бюджет 1.5 млрд доларів Януковича. А це був програш Портнова і втрата для нього багатомільйонного гонорару, адже він був найнятий “янучарами” на захист їх активів.

Народ аплодує, хоча для народу не секрет, що арешт – замовлення Портнова. Портнов сам цим хизується. Також, цей арешт – свідчення того, що у нас реванш – це помста Пашинському за Майдан. А також цей арешт – свідчення капітуляції і свідчення помсти Путіна, адже Пашинський віддавав перший бойовий наказ на Донбасі, адже він керував Комітетом з нацбезпеки і оборони.

Визнання Агресії РФ в законодавстві, курс на НАТО і ЄС в Конституції – це була його робота. Вороги, на відміну від українського народу, визнають його досягнення. Він потрапив під розправу першим.

Я пишаюсь, що була з ним в усіх тих справах. І ми ще переможемо! Адже ще Багряний (письменник і національний борець початку минулого століття) казав: “Сміливі мають щастя!”. І треба бути першими. Та навіть першими йти під репресії – тоді є шанс перемогти. Легко знищити і зламати тих, хто відмовчується до останнього – у таких немає ніяких шансів.

Українці у соцмережах заявляють, що у Тетяни “Геть вже дах поїхав!”