Перо Порошенко на днях дозволив собі нецензурно охарактеризувати у парламенті привезену в Україну вакцину від коронавірусу. Так, у своєму виступі він назвав Covishield г**ном, що не залишилося без уваги Володимира Зеленського. Останній наголосив, що саме цим словом можна охаректеризувати усю діяльність попередника на посаді.

Це звернення мало місце під час форуму “Україна 30”. Тоді ж президент вкорте акцентував увагу, що країна зараз перебуває у стані інформаційної війни між пропагандою та свободою слова. Президент каже, що українці уже сповна відчули масштаби та наслідки такого протистояння.

“Як ніхто інший, ми знаємо, які жахливі наслідки мають історії про “распятого мальчика”, “поезда фашистов-карателей”, про “нас тут нет””, – сказав Зеленський.

Згодом він додав, що “вакцину назвали словом, що характеризує суть вчинків”.

Зеленський каже, що помилково вважати, що інформаційні атаки на країну відбуваються лише ззовні, добре дістається їй і зсередини. Зокрема, від тих, хто відкрито малює з себе образ патріота.

“Коли “великі патріоти” брешуть громадянам про Нові Санжари, про те, що захисникам на фронті заборонено стріляти, про тарілки з борщем. Або коли ж називають вакцину словом, що насправді характеризує суть їхніх вчинків. Адже в гонитві за власною популярністю, вони готові поставити під удар безпеку, життя, здоров’я українців”, – зауважив президент.

Зазначимо, що таку невтішну характеристику вакцині, привезеній з Індії головою МОЗ Максимом Степановим, Порошенко дав під час погоджувальної ради 1 березня. Лідер “Європейської Солідарності” зазначив, що лікарі начебто відмовляються від щеплень Covishield.

Сьогодні ж вималювалася ще одна цікава грань цього сюжету.

“#Гончаренко публічно принизив Порошенко і уколовся вакциною Covishield, яку Петя називав «гів*ом». Ми писали, що Гончаренко давно веде свою гру і готовий до запуску власного проекту. На Порошенко молодий політик ображений ще з літа, коли “гетьман” не дав йому піти в мери Києва”, – пише телеграм-канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.