Голова Виконкому реформ та екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив в ефірі Радіо НВ, що всю Україну можна реформувати за 100 днів.

«Я думаю, що взагалі всю Україну можна реформувати максимум за 100 днів», — заявив він у відповідь на питання, скільки часу, на його думку, потрібно, щоб змінити систему.

Він уточнив, що за 100 днів можна створити необхідну для реформ законодавчу базу.

Також Саакашвілі заявив, що НАБУ є єдиним некорумпованим правоохоронним органом в Україні.

Серед органів судової влади він виділив Вищий антикорупційний суд, який назвав “слабким”, але, за словами Саакашвілі, “там точно не беруть гроші”.

“Обидва органи формувалися правильно. Участь в їх формуванні брали в тому числі всесвітньо відомі іноземні експерти, не було прямих корупційних інтересів Адміністрації президента”, — пояснив він в інтерв’ю Радіо “НВ”.

Водночас політик назвав всі інші суди та правоохоронні органи корумпованими.

“Правоохоронні органи і суди — це головне джерело небезпеки для української економіки, головний ворог добробуту українців. Я в цьому впевнений”, — підсумував Саакашвілі.

Також в інтерв’ю радіостанції він жорстко розкритикував представників судової влади, коментуючи їхні зауваження стосовно нещодавно запропонованої судової реформи.