Протягом дня 13 листопада ВПС України завдала 8 авіаційних ударів по концентрації військ, озброєнь та військової техніки та 1-х авіаційний удар по зенітній ракетній системі противника.

Українські ракетні війська вразили 6 районів концентрації військ, озброєнь та військової техніки, 2 командні пункти, 6 артилерійських систем, 1 систему ППО та 1 одну важливу ціль російських загарбників.

Розпочався 629-й день повномасштабної військової агресії Росії проти України.

Як зазначає Генеральний штаб ЗСУ, противник продовжує ігнорувати закони та звичаї війни, застосовуючи тактику терору, завдаючи ракетних та авіаційних ударів, обстрілюючи багаторазові ракетні системи не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах.
Вдень 13 листопада російські терористичні війська обстріляли МЛРС м. Херсон, а вночі використовували балістичну ракету.

Протягом дня 13 листопада було проведено 80  боїв. Противник завдав загалом 4 ракетних та 53 авіаційних ударів, 45 атак МЛРС по позиціях українських військ та різних населених пунктах. На жаль, російські теракти призвели до загибелі та поранення мирних жителів. Зруйновано або пошкоджено приватні житлові будинки та житлові квартали, а також іншу цивільну інфраструктуру
Авіаудари потрапили до Першотравневого, Копанки, Новосергіївки (Харківської області), Срібнянського лісництва (Луганська область), Спирне, Вимки, Костянтинівки, Клищіївки, Новобахмутівки, Авдіївки, Перемоги, Мар’інки, Новомихайлівки, Вомихайлівки, Іванівку та Тяхинку (Херсонська область).

Під артилерійський вогонь потрапили понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської

Оперативно-стратегічна група «Північ», осі Волинь та Полісся: жодних суттєвих змін.

Сіверщина та Слобожанщина: противник зберігає військову присутність у районах Росії, що межують з Україною. Війська ворога ведуть активну підривну діяльність, щоб не допустити розміщення українських військ під загрозливі сокири. Противник збільшує щільність мінних полів уздовж державного кордону у Білгородській області (Росія).

Оперативно-стратегічна група «Хортиця»,  Куп’янськ: противник провів штурмові дії у районах Синківки, Петропавлівки, Іванівки (Харківська область), де українські військові відбили 7 разів.

Мар’їнка: противник провів безуспішні штурмові дії в районі Надії, Новоєгорівки (Луганська область) та Торського (Донецька область). Українські захисники відбили 6 атак у цьому районі.

Бахмут: противник провів штурмові дії у населених пунктах Іванівське, Клищіївка та Андріївка (Донецька область). Українські захисники відбили 15  атак у цьому районі. Сили оборони України продовжують штурмові дії на південь від Бахмута (Донецька область), завдають ворогові втрат у живій силі та техніці, закріплюють свої нові позиції.

Оперативно-стратегічна група «Таврія»,  Авдіївка: за підтримки з повітря ворог намагається оточити Авдіївку. Українські військові стоять на своєму та завдають великих втрат окупантам. Наступальні дії противника на південь від Новокалинова, Авдіївки, Північні та Сходу від Первомайського (Донецька область) не увінчалися успіхом. Сили оборони України відбили 18 разів атак у цьому районі
Мар’їнка: за підтримки з повітря противник провів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки (Донецька область). Українські захисники відбили 24 удари в цьому районі.

Шахтарське: противник провів штурмові дії на південь від Золотої Ниви (Донецька область), безуспішно.
Запорізький напрямок: українські захисники відбили 4 атаки окупантів у районі населеного пункту Роботине (Запорізька область).

Водночас Сили оборони України продовжують наступальну операцію по осі Мелітополя, завдаючи окупаційним військам втрати у живій силі та техніці, виснажуючи ворога по всій лінії фронту.

Одеська оперативно-стратегічна група,  Херсон: українські військові ведуть контрбатарейний вогонь і завдають удару тилу ворога.