Першою фізичною особою – банкрутом в Україні став найближчий друг екс-нардепа Сергія Пашинського кримінальний авторитет Сергій Тищенко.

Це дало можливість Тищенко обдурити і не повертати державному “Укрексімбанку” взяті раніше кредити на суму 284 мільйони гривень, про це пише видання АНТИКОР, посилаючись на свої джерела.

Подібне стало можливим після того, як в жовтні вступив в силу Кодекс України про процедури банкрутства.

Схема з допомогою, якої Тищенко обдурив державу на 284 мільйони виглядає наступним чином. Щодо товариша Пашинського зараз відкрито одне виконавче провадження, за яким стягувачем виступає інша фізособа – Ушинський Сергій Борисович. Сергій Тищенко мав статус ФОП, але припинив свою дiяльнiсть 6 листопада 2019 року.

Пашинський є одним із співробітників структур Тищенко і бере участь у шахрайській схемі за попередньою змовою з самим Сергієм Тищенко. Фіктивне банкрутство дозволить Тищенко не повертати “Укрексімбанку” два кредити отриманих за допомогою тодішнього нардепа Сергія Пашинського – на 153 і на 131 мільйонів гривень.

Як повідомляють джерела видання АНТИКОР, отримати необхідне судове рішення Тищенко так само допоміг його друг і бізнес-партнер Пашинський. Екс-нардеп вміло скористався своїми зв’язками в судовій системі.

Це не перший випадок спільної участі Пашинського і Тищенко в злочинній схемі. Кримінальний авторитет Сергій Тищенко є можливим безпосереднім виконавцем збройного розбійного нападу та рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики. Саме він організував силове захоплення території підприємства. Пашинський ж був організатором рейдерського захоплення і повністю координував зусилля всіх учасників злочину, згідно матеріалу видання АНТИКОР

В даний момент сам Тищенко ховається в Великобританії, де має велику кількість нерухомості та офшорні фірми. Тищенко є фігурантом низки кримінальних справ розслідуються правоохоронними органами України.

Варто зазначити, що вчора Суд змінив запобіжний захід для екснардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського з утримування під вартою на домашній арештю

Термін перебування під домашнім арештом визначено до 3 лютого 2020 року.

Зокрема, колишньому депутату заборонили залишати будинок в селі Хотов Васильківського району Київської області.

Крім того, на нього були покладені зобов’язання до 3 лютого 2020 рік не спілкуватися з потерпілим і свідками, здати на зберігання свій закордонний паспорт, носити електронний засіб контролю (електронний браслет) і прибувати на першу вимогу.

Відзначається, що суд ухвалив негайно доставити Пашинського з залу засідання суду додому за вказаною в постанові адресою.

В свою чергу, прості українці, які коментують ці новини в соціальних мережах, зазначають що можливо варто розглянути і інші Корупційні справи в яких фігурує Пашинський, та закликають суд, переглянути рішення і повернути екс-нардепа у СІЗО.